Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
onlinekids.pl

Onlinekids odwiedza salę zabaw, miejsce na urodziny we Wrocławiu w DH Astra - Pikoland


Liczba poleceń: 9  
Imię:   
Możesz dodać komentarz:

Pikoland

 

 

 

 

  

Ciemno za oknami, a na zegarku dopiero 16:00. Gdzie wybrać się z dzieckiem we Wrocławiu, aby mogło przed kolacją jeszcze poszaleć? Onlinekids odwiedził nową salę zabaw znajdującą się w DH Astra - Pikoland. Plac zabaw przeznaczony jest dla najmłodszych i młodszych dzieci. Jeśli ma się również dzieci w wieku szkolnym można im zaproponować w tym czasie Salon Kreatywny z klockami LEGO tuż obok.

Po wejściu otrzymujemy kluczyk do szafki, w której można zostawić część rzeczy, natomiast kurtki zostawiamy na wieszakach obok. Standardowo - ściągamy buty a dorośli mogą założyć ochraniacze - jednak jeśli chcemy pobawić się z dziećmi - buty będą przeszkadzać. Nowością była obowiązkowa dezynfekcja rąk - wszak wiadomo, że rzeczywiście tą drogą przenosi się gros zarazków. Po tych kilku czynnościach rozpoczynamy zabawę.

 

   

 

 

 

Największą część sali zabaw zajmuje tzw. małpi gaj, w którym znajdziemy różnego rodzaju "potykacze i przeszkadzajki", długą zakręconą zjeżdżalnię oraz dwie zjeżdżalnie wpadające do basenu z kulkami (kulek jest sporo - można się wręcz zatopić). Dodatkowo za małpim gajem znajduje się niewielka górka do wspinania - idealna dla mniejszych dzieci.

 

Cieszy fakt, iż każda sala zabaw oferuje inne zabawki. W tej możemy znaleźć wiele interaktywnych aut, duży sterowany dźwig, kuchnię, stanowisko narzędziowe, chodzik do popychania, duży traktor z przyczepką czy kolorową i grającą ciuchcię do jeżdżenia (w domu najczęściej mamy zbyt mało miejsca, aby dziecko mogło swobodnie pojeździć - a tu miejsca jest dość). Dodatkowo na stolikach można znaleźć drewniane układanki i wiele innych zabawek. Ciekawym pomysłem są również zabawki ścienne - do naciskania czy przekładania małych elementów.

 

 

 

 

Najmilszą niespodzianką były kreatywne panie, pod których opieką można było zostawić dziecko. Przede wszystkim troszczyły się o to, aby dzieci zapoznały się i bawiły wspólnie. Prowadziły zabawy i pozwalały dzieciom na ich modyfikowanie, dzięki czemu nie tylko "lisek chodził koło drogi", ale nawet "chodziła ukleja" :-) Jeśli dzieci zaczynały się nudzić, zaraz zabawa zmieniała się w "chowanego" czy "Baba Jaga patrzy" - wszyscy znamy te zabawy z dzieciństwa, ale czy często bawimy się w nie z dziećmi?

 

Na sali zabaw Pikoland we Wrocławiu można także zorganizować urodziny dla dzieci – w tym celu zostały wydzielone 3 salki z niewysokimi stolikami i ławeczkami. Ponieważ Pikoland znajduje się w Astrze - można wybrać się na zakupy lub sięgnąć po jedną z książek lub czasopism przygotowanych koło szatni dla rodziców. Na sali zabaw poza soczkami i batonikami można kupić dziecku niektóre modele aut, którymi się wcześniej bawiło a także balony z helem.

  Sprawdź dane teleadresowe oraz mapkę dojazdu do sali zabaw Pikoland DH Astra

        

 

 

 

 

 


2015-11-20 11:05:50, tomek:
fajnie bylo